Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0