Titles you rated
My GirlRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0