Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5