Movies
Ratings
395
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5