Movies
Ratings
36
Ant-Man and the WaspRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5