Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0