Titles you rated
MidsommarRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5