Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0