Titles you rated
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5