Series
Ratings
19
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0