Series
Ratings
80
Bloody MondayRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0