Movies
Ratings
153
17 AgainRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0