Movies
Ratings
157
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 3.5