Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5