Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0