Movies
Ratings
21
TangledRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0