Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5