Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
HomecamRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 0.5
FlightplanRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
BrickRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 0.5- NoiseRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5