Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
SeenRated ★ 3.0