Movies
Ratings
218
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0