Movies
Ratings
130
Into the StormRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
ChawRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0