Movies
Ratings
873
Nowhere SpecialRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Appointment with DeathRated ★ 3.5
To Die ForRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5