Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0