Series
Ratings
171- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- 라이프 라인Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5