Movies
Ratings
536
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Merry ChristmasRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
AftershockRated ★ 3.5