Movies
Ratings
40
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0