Titles you rated
She's the ManRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 1.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5