Series
Ratings
20
Witch HuntRated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0