Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
The DigRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5