Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5