Titles you rated
House of CardsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0