Movies
Ratings
37
Waiting For RainRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0