Movies
Ratings
513
Good NewsRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5