Movies
Ratings
348
BakumanRated ★ 1.5
The SacredRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Planet Dinosaur: Ultimate KillersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Return To A Better TomorrowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5