Movies
Ratings
284
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The MexicanRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
The FirmRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5