Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5