Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
The Best of MenRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0