Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0