Titles you rated
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0