Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0