Movies
Ratings
504
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 1.0
TakenRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
TyphoonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5