Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
White LiesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5