Titles you rated
Operation LoveRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0