Movies
Ratings
631
Take Care of My CatRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0- Already Know ButRated ★ 2.5
- Lucky DogRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
King of ClonesRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0