Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0