Movies
Ratings
63
The ContactRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0