Series
Ratings
56
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0