Series
Ratings
11
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 1.0