Movies
Ratings
449
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5