Series
Ratings
122
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0